Nasze akcje

Wyprawka na 5+ - Opis akcji

Zachęcamy do włączenia się w akcję społeczną Wyprawka na 5+

Kilka zeszytów, plecak, kolorowe kredki.... to tak niewiele, a może sprawić radość niejednemu dziecku.

Ile kosztuje zakup podstawowych przyborów szkolnych, wie niejeden rodzic. Często te wydatki przekraczają możliwości finansowe rodzin. Co w sytuacji, gdy rodzic staje przed dylematem: kupić dziecku zeszyt, czy chleb? Jak czuje się dziecko, którego nie stać na długopis, a obok w ławce kolega/koleżanka mają markowe zestawy pisaków, kredek?

Odwołując się do Państwa wrażliwości i chęci pomocy potrzebującym, apelujemy o przekazywanie do naszej Fundacji niezbędnych artykułów szkolnych, które później zostaną przekazane najuboższym dzieciom. Możemy także pośredniczyć w przekazaniu wyprawki szkolnej dla dzieci z konkretnej rodziny, którą wskaże darczyńca.

Dzięki Państwa hojności i życzliwości będziemy mogli odciążyć domowe budżety i sprawić wielką ulgę rodzinom będącym w trudnej sytuacji materialnej.

Dzieci najbardziej potrzebują:
- plecaki lub tornistry
- piórniki, kredki, długopisy, ołówki, mazaki, farby, kolorowanki
- nożyczki, gumki, linijki, temperówki, korektory
- zeszyty, podręczniki
- obuwie zamienne, strój do WF

Szczerze liczymy na otwartość Państwa serc i zaangażowanie się w pomoc na najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży.

Jeśli zechcą Państwo przekazać artykuły szkolne dzieciom, zapraszamy do kontaktu z naszą Fundacją pod nr 886 121 202 lub pod adresem e-mail: kontakt@fpd.org.pl 

Co roku przy pomocy firm, hurtowni i indywidualnych darczyńców udaje nam się zorganizować wyprawkę szkolną do kilkudziesięciu dzieci z rodzin wielodzietnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i zdrowotnej.

W tym roku również dzieci czekają na pomoc. Zróbmy to dla nich!

PARTNERZY AKCJI

  

Pomagają nam