Zostań rodziną zastępczą

Poszukujemy rodzin, wrażliwych na krzywdę dzieci, mających otwarte serca na pomoc dzieciom, chcących podzielić się miłością z dziećmi, które z jakichś względów miłości rodziców nie doświadczyły.

Wolontariat - Dłonie Pełne Dobroci

Poszukujemy grafików, fundraiserów, fotografów, pedagogów, psychologów, socjologów, ekonomistów, tłumaczy. Młodych ludzi, studentów, bezrobotnych i pracowników. Możesz pracować w domu i poświecić nam tyle czasu, ile chcesz.

1% podatku

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak od 2004 roku posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Dlatego też, zgodnie z Ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy z Państwa może przekazać naszej Fundacji 1% podatku dochodowego należnego fiskusowi w danym roku podatkowym.

Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem

Wydarzenie to odbywa się każdego roku, na przełomie maja i czerwca. Celem przedsięwzięcia jest zgromadzenie funduszy na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci z gminy Brzozów. Wolontariusze - uczniowie szkół z Brzozowa i okolic - chodzą z puszkami i proszą o datki. Pieniądze zebrane przez wolontariuszy z danej szkoły następnie przekazywane są dyrekcji szkoły, która rozdysponowuje środki wśród dzieci.

Wyprawka na 5+

Kilka zeszytów, plecak, kolorowe kredki.... to tak niewiele, a może sprawić radość niejednemu dziecku. Ile kosztuje zakup podstawowych przyborów szkolnych, wie niejeden rodzic. Często te wydatki przekraczają możliwości finansowe rodzin.

Nowożeńcy dzieciom

Chcemy przedstawić alternatywę dla Nowożeńców, którzy zamiast przyjmować niezliczoną ilość kwiatów, mogą przyczynić się do czynienia Dobra poprzez poproszenie swoich gości, aby podczas składania życzeń podarowali np. artykuły szkolne, odzież, zabawki z przeznaczeniem na potrzeby najbiedniejszych dzieci.

Pokoloruj ich Świat

Jeżeli jesteś wrażliwy na potrzeby innych, nie jesteś obojętny na krzywdę dzieci, chcesz podzielić się tym, co posiadasz, pokoloruj życie biednych, głodnych, chorych i cierpiących dzieci.

Zbiórka materiałów budowlanych i wyposażenia

Ta forma pomocy w całości przekazywana jest na budowę, wykończenie i wyposażenie Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

08.06.2016
Kolejny Dzień Dziecka za nami

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak wraz ze sklepem Mrówka 4 czerwca już po raz kolejny zorganizowała Dzień Dziecka połączony z 11-tymi urodzinami sklepu w Brzozowie. Dla klientów przygotowano wiele promocji.

Z racji tego, że było to święto najmłodszych, to dla nich przyszykowano główne atrakcje. Odbyły się Turniej Koszykówki o puchar Mrówki, zawody w sportach ekstremalnych oraz zawody strzeleckie. Oczywiście na zwycięzców czekały nagrody. Na placu przy sklepie dzieci mogły wziąć udział w zabawach prowadzonych przez klowna. Swoich sił mogły spróbować w przeciąganiu liny czy chodzeniu na nartach trójkami. Nie zabrakło też wspólnych tańców i licznych konkursów z nagrodami. Dodatkowo najmłodsi otrzymali darmowe lody i watę cukrową.

30.05.2016
DZIEŃ DZIECKA Z FUNDACJĄ

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!

08.06.2016
Kolejne podziękowania

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w ostatnim czasie wsparli nasze działania finansowo i rzeczowo.

Dziękujemy Sieci Handlowej ALTA za wspólną akcję POMAGAMY DZIECIOM i przekazanie 10% dochodu ze sprzedaży produktów PASSA na pomoc potrzebującym dzieciom.

Dziękujemy FIRMIE LEMUR i zespołowi DOBRE SERCE za przekazanie po raz kolejny pięknych, kolorowych albumów i encyklopedii do biblioteki w powstającej Małej Akademii Życia.

 Dziękujemy Darczyńcom konkursu stypendialnego „Agrafka Agory” za wsparcie finansowe stypendiów dla zdolnej i ubogiej młodzieży.

Dziękujemy naszym stałym Darczyńcom za wsparcie finansowe naszych działań oraz wszystkim, którzy dopiero dołączyli do grona Ofiarodawców. Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy w ostatnim czasie przekazali dary rzeczowe: zabawki, odzież, meble dla dzieci, itd…

Pomagają nam